Grupo Boticário ma ponad 250 wolnych stanowisk pracy, zobacz jak wysłać swoje CV.

Firma będąca właścicielem marek takich jak O Boticário, Eudora, Quem Disse, Berenice? otworzył setki ofert pracy w Brazylii.

Grupo Boticário ma w tym tygodniu 256 wakatów. Firma ma sześć głównych marek znanych Brazylijczykom: Beleza na Web, O Boticário, Eudora, Quem Disse, Berenice?, The Beauty Box i Vult.

Możliwe zastosowania obejmują handel i sprzedaż, administrację, usługi, logistykę i wiele innych. Sprawdź dostępne oferty pracy:

zadania grupowe Boticario
Wolne miejsca w grupie Boticário
  • Konsultant ds. sprzedaży
  • Kierownik sklepu
  • Kasjer
  • Młodszy Analityk Handlowy
  • Zewnętrzny Konsultant ds. Sprzedaży
  • Promotor sprzedaży
  • Nadzorca terenowy
  • Sprzedawca
  • Sprzedawca sklepu
  • Sprzedawca zewnętrzny
  • Asystent ds. Kupna
  • Asystent ds. zaopatrzenia
  • Menedżer dostaw
  • Pomocnik magazynowy
  • Kierownik logistyki
  • Asystent rekrutacji i selekcji
  • Asystent Call Center
  • Teleoperator
  • Aktywny Asystent Telemarketingu

Większość wolnych stanowisk pracy przeznaczona jest dla specjalistów z wykształceniem wyższym. Firma może potrzebować także dodatkowych umiejętności takich jak: B. Doświadczenie na stanowisku i aplikacjach biurowych.

Grupo Boticário oferuje wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, a także świadczenia takie jak pomoc lekarska i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, bony na posiłki i bony transportowe. Pojemność będzie dostępna w dziewięciu stanach w całym kraju, a także w Okręgu Federalnym.

Jak wysłać swoje CV?

Oferty te zostały opublikowane w portalu InfoJobs, gdzie można znaleźć wszystkie ogłoszenia. Zainteresowane strony, które chcą aplikować na jedno z wolnych stanowisk, prosimy o kliknięcie żądanego wakatu, dokładne zapoznanie się z wymaganiami i kontynuowanie składania aplikacji.

Rejestracja CV jest bezpłatna w tym linku. To z pewnością może być Twoja szansa na odpowiednie odnalezienie się na rynku pracy, więc sprawdź to już teraz

Umów się już teraz na rozmowę mailową

Śledź wpisy na naszej stronie.

Przeglądaj kategorie na naszej stronie internetowej i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie i w Brazylii, w czasie rzeczywistym
znajdziesz go tutaj, zobacz wskazówki dot karty kredytowe, przetargi publiczne, finanse i wiele więcej.

Pedro Henrique

Autor stron internetowych, przeszkolony w reklamie, zawsze dostarczający czytelnikowi najlepszych wiadomości, wskazówek, aplikacji i finansów. Wierzę, że edukacja i informacja poruszają świat.